Bakış Premium Acrylic Satışta...

29.07.2021 14:31 tarihinde yayımlandı.

116 gösterim

Yeniliklerin öncüsü Bakış'tan yine Dünya'da bir ilk: 210*280 cm ölçülerinde Acrylic panel...

 

Uzun ve yorucu AR-GE çalışmalarımızı tamamlayıp acrylic panelde bir ilk imza atarak minimum fire avantajı sunan; 210*280 cm ebatında ki Bakış Premium Acrylic panellerimizi satışa sunduk. Minimum fire, uygun fiyat ve premium kaliteyi aynı anda sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

10 farklı renk seçeneğinden oluşan  koleksiyonumuzun ana renkleri pazarda genel kabul gören renklerden, ara renkler ise firmamıza özel geliştirilen renklerden oluşmaktadır.

Diğer haberler

Intermob 2021

Bu yıl 9-13 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan 23. Intermob Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarında 7. Hol 726 No’lu adada konuklarımızı bekliyor olacağız.

DETAYLAR

Yeni Camlı Kapaklarımızı Satışa Sunduk

 Yeni Camlı Kapaklarımızı Satışa Sunduk... Membrane modellerimize eklediğimiz 152 ve 154 model camlı kapaklarımız ile daha şık, daha özgün tasarımlara imza atabileceksiniz. Diğer tüm modellerimiz ile bir bütün olu

DETAYLAR

Türk İhracatında Bakış Door Rüzgarı

Türkiye'nin ve Orta Doğunun en büyük, Avrupa'nın ikinci büyük kapı üretim tesisini inşa etmenin, üretim ve ihracata katkı sağlmanın en önemli kazanımlarından biri de, uzak coğrafyalarda Türk markas

DETAYLAR